Terminale płatnicze

Współpracujemy z operatorem terminali płatniczych PayTel, dzięki czemu poszerzyliśmy naszą ofertę o terminale płatnicze zarówno stacjonarne jak i mobilne. Proponowane przez nas terminale umożliwiają zarówno płatności kartami magnetycznymi, chipowymi, zbliżeniowymi jak i coraz bardziej popularne transakcje bez karty tzw. BLIK.
BLIK jest schematem płatności mobilnych stworzonym przez Polski Standard Płatności. Umożliwia dokonywanie wygodnej, bezpiecznej i szybkiej transakcji za pomocą urządzenia mobilnego (np. telefonu komórkowego typu smartfon).

Klientom posiadającym kasy fiskalne ELZAB (Alfa Max E, Delta Max E, Jota E) umożliwiamy również podłączenie terminala do kasy fiskalnej, co nie tylko zwiększa szybkość obsługi klienta, ale również zmniejsza ryzyko pomyłki przy przepisywaniu kwot z kasy.

Służymy również wsparciem i pomocą w skorzystaniu z programu Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu można przez rok korzystać z terminali płatniczych bez żadnych opłat. Program ten skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem fiskalnym
telefonicznie pod numerem: 032-251-66-30
mailowo: fiskal@logotech.com.pl