Komunikacja z klientem

 

 

SaldeoSMART – Komunikacja z Klientem
Zapraszamy na prezentacje!
– Nie trać czasu na „przepisywanie” faktur,
– Korzystaj z łatwości obsługi,

1. Klient wystawia faktury w Saldeo, co umożliwia ich zaimportowanie bezpośrednio do programu księgowego.
Saldeo współpracuje z KSP i enova365 oraz ponad 30 innymi programami księgowymi. Dodatkowo dzięki usłudze SaldeoSMART dokumenty papierowe Klienta są automatycznie rozpoznawane i przygotowane do księgowania. Bez konieczności ich ręcznego przepisywania.

 

2. Program Saldeo jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Wyróżniają go trzy zasadnicze cechy – zero instalacji, zero sprzętu, zero szkoleń. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu. Intuicyjny interfejs pozwala na natychmiastowe przejście do szybszej i prostszej pracy, bez konieczności szkoleń i wdrażania. Co więcej, klient może korzystać z programu bezpośrednio ze strony Twojego biura, co jest dużym ułatwieniem dla obu stron.

 

3. Biuro posiadające system Saldeo może oferować usługi księgowe realizowane całkowicie drogą internetową, jest też zawsze jeden krok przed konkurencją, ponieważ daje klientom dodatkowe narzędzie. Jeśli firma ma do wyboru dwa biura rachunkowe: pierwsze, które daje darmowy program do wystawiania faktur i drugie, które go nie posiada – to wybierze to pierwsze. Co więcej, aplikacja zmniejsza także ilość pracy biura, ponieważ sama pilnuje poprawności faktur, pozwalając na uniknięcie wystawiania korekt. Saldeo to prawdziwy as w rękawie.